A do të ndodhë përmbysja e madhe?

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 4, 2022
Updated 2022/05/04 at 6:06 PM

Sonte në ligën e kampionëve zhvillohet ndeshja e kthimit e gjysëmfinalës por e cila me plot të drejtë po cilësohet si Finalja para finales, ndërmjet Real Madridit dhe Manchester Cityt.

Ndeshja e parë ka përfunduar me rezultat 4-3 në favor të anglezëve.

Mbretërit nga Madridi kanë mbështetjen e madhe prej tifozëve vendas si dhe përvojën e madhe në këtë garë.

Se çka do të ndodhë, mbetet të shihet pas pak minutash!?

Share this Article