Beatrix Ramosaj publikon mesazhet e një ndjekëse në Instagram, paralajmëron padi ndaj saj

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 4, 2022
Updated 2022/05/04 at 3:06 PM

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj prej muajsh ka qenë në qendër të vëmendjes. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP dhe romanca jetëshkurtër me aktorin, Donald Veshaj ka bërë që ajo të komentohet vazhdimisht.

Lidhja e saj me Donaldin nuk u prit mirë pasi ky i fundit kishte një tjetër marrëdhënie të komplikuar me prezantuesen, Bora Zemani, shkruan Telegrafi.

E gjithë kjo situatë ka bërë që Beatrix të marrë edhe shumë komente negative në rrjetet sociale madje edhe të bullizohet.

Share this Article