Bebe Rexha rikthen pozat me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 4, 2022
Updated 2022/05/04 at 6:55 AM

Me gjoksin në plan të parë dhe me bikini të zeza, Bebe Rexha ka ngacmuar imagjinatën në pozat e reja.

Shqiptarja me famë botërore ndiqet nga afro 11 milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saja.

Gjatë të martës, 32-vjeçarja ka sjellë disa poza, në të cilat fillimisht ka pozuar me fund të shkurt dhe duke ekspozuar pjesën e sipërme të bikinive, ndërsa më pas është shfaqur krejtësisht me bikini të zeza.

Share this Article