Oriola shfaqet seksi në bikine

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 9, 2022
Updated 2022/05/09 at 10:33 AM

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, ka “djegur” rrjetin me postimin e fundit.

Duke shijuar një moment relaksues në pishinë, ajo ekspozojë asetet bombastike në bikine, shkruan Indeksonline.

Edhe kësaj radhe ka treguar linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

“Përbindësh e bukur”, shkroi në mbishkrimin e postimit, në të cilën duket mjaftë “e egër”./Indeksonline/

Share this Article