Vdes boksieri i mirënjohur

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 9, 2022
Updated 2022/05/09 at 5:46 PM

Ish-boksieri Xhevdet Peci ka vdekur sot, shkruan Veriu.

Lajmin e ka bërë të ditur ish miku i tij dhe ish hendbollsiti i njohur i KH Trepçes, Afrim Prekazi përmes një postimi në Facebook.

Prekazi e ka përshkruar mikun e tij si legjendë.Postimi i plotë:

“Zoti i madhërishëm të mëshiroftë vëllau ynë Xhevdet Peci ! Lamtumirë Legjendë në nji botë ma të mirë se kjo”.

Share this Article