Sjell momente të veçanta nga dasma, Robin Krasniqi me dedikim për Marigonën: Fitorja më e madhe dhe më e çmuar në jetën time

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 11, 2022
Updated 2022/05/11 at 6:47 PM

Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi dhe partnerja e tij, Marigona Krasniqi, u martuan të hënën (9 maj).

Ata organizuan një ceremoni luksoze në një nga restorantet e njohura në Prishtinë, derisa të ftuar ishin personazhe të profileve të ndryshme, shkruan Telegrafi.

Boksieri me prejardhje nga Kosova, i cili jeton dhe vepron në Gjermani, ka ndarë së fundmi disa nga momentet më të lumtura nga dasma.

Share this Article