Zyrtare: Arbër Zeneli nënshkruan kontratë të re me Reims

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 17, 2022
Updated 2022/05/17 at 6:40 PM

Arbër Zeneli ka rinovuar kontratën me klubin e tij aktual, Reims deri në vitin 2025, shkruan Telegrafi.

Lajmin e ka konfirmuar klubi francez, përmes një njoftimi në rrjetin sociale, ku shkruan se lojtari i ardhur nga Heerenveen në vitin 2019 do të jetë edhe tri vite të tjera në klub.

Në moshën 27 vjeçare, Zeneli këtë sezon ka shënuar dy gola dhe ka dhënë tre asistime në tetë paraqitje në Ligue 1.

Share this Article