Vdes një person pasi u rrokullis me traktor

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 19, 2022
Updated 2022/05/19 at 8:26 AM

Një person në Mamushë dyshohet se deri sa ka qenë duke e punuar tokën bujqësore me traktor, është rrokullisur dhe ka pësuar lëndime vdekjeprurëse, shkruan Kallxo.

Sipas Policisë së Kosovës, njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Share this Article