Noizy publikon projektin e ri, është duet (video-spoti)

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 20, 2022
Updated 2022/05/20 at 11:46 AM

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, ka prezantuar projektin e ri muzikor të quajtur “Warning”, shkruan Indeksonline

Ai ka bashkuar forcat me artistin BM dhe kënga e tyre është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Share this Article