Ndahen Blero dhe Afrona

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 21, 2022
Updated 2022/05/21 at 12:23 PM

Prej disa ditësh në media po aludohet për një ndarje të mundshme mes këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij, Afrona Dika, shkruan Indeksonline.

Dyshimet kanë lindur nga fakti se dyshja i kanë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në rrjetet sociale.

Burime pranë “Prive” kanë konfirmuar lajmin duke e cilësuar si “të vërtetë” dhe se arsyeja e ndarjes duket të ketë qenë distanca mes çiftit.

Share this Article