Rovena Dilo shfaq linjat atraktive në bikini nga pushimet në Zanzibar

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale May 23, 2022
Updated 2022/05/23 at 2:38 PM

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Dilo, ka shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Afrikë, shkruan Telegrafi.

Ajo ka kaluar disa kohë pushimi në Zanzibar të Tanzanisë, ku është shoqëruar nga miqtë e saj, një prej të cilëve përfshin edhe këngëtaren e njohur Jonida Maliqi.

Dhe teksa ka qëndruar në vendin e nxehtë, Rovena nuk hezitoi që të publikojë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale edhe disa fotografi në bikini.

Share this Article