Tchouameni do të jetë lojtar i Real Madridit

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale June 7, 2022
Updated 2022/06/07 at 2:42 PM

Aurélien Tchouameni do të luajë për Real Madridin. Marrëveshja mes Los Blancos dhe Monacos është kompletuar dhe mesfushori francez do t’i bashkohet mbretërve nga fillim sezoni 2022-23, shkruan Telegrafi.

Pritet që në orët në vijim ardhja e mesfushorit te Real Madridi mund të zyrtarizohet.

Ai ka refuzuar propozimet e klubeve të tjera të mëdha të kontinentit si PSG dhe Liverpool.

Share this Article