Arta Nitaj buzë një pishine

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale June 9, 2022
Updated 2022/06/09 at 10:14 AM

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është paraqitur buzë një pishine me foto provokative

Arta Nitaj vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të përfolura kosovare, shkruan Epoka e Re.

Bukuroshja shihet vazhdimisht në udhëtime të shtrenjta dhe luksoze teksa realizon edhe fotosesione të ndryshme.

Sonte ajo është shfaqur buzë një pishine e veshur me një fustan të shkurtër, atlete dhe një bluzë të shkurtër që veçon belin e saj të hollë dhe trupin e saj të tonifikuar.

Share this Article