Deputetja e VV-së nuk e votoi trustin, por shijon pushimet luksoze në Egjipt

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale June 27, 2022
Updated 2022/06/27 at 7:41 AM

Deputetja e Vetëvendosjes Adriana Matoshi dhe aktorja Arjola Demiri janë duke shijuar së fundmi pushimet luksoze së bashku. Ato kanë zgjedhur Egjiptin si destinacion të tyre për pushime, ndërsa kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, disa nga momentet e këndshme që kanë shijuar së bashku atje. Ka qenë Arjola ajo e cila publikoi një video në InstaStory, ku shfaqej duke kërcyer para pasqyrës në bikini, nën ritmet e këngës “Girl on fire” të Alicia Keys.Më pas i është bashkuar aktorja dhe deputetja Matoshi, e cila gjithashtu me krenari tregon linjat trupore para pasqyrës.

Share this Article