Skenderaj/Të shtëna në qendër të Runikut

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale July 4, 2022
Updated 2022/07/04 at 5:55 PM

Një person raportohet të ketë shtenë me armë zjarri në drejtim të disa të tjerëve në qendër të Runikut, kanë bërë të ditur burimet e portalit Aktuale.

Nuk ka informacione për viktima apo të lënduar, por dihet që policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka vendos shiritin rreth zonës ku ka ndodh rasti.

Share this Article