Njoftim nga Komuna e Skenderajt

Lajme Aktuale
Lajme Aktuale October 18, 2023
Updated 2023/10/18 at 9:01 AM

Ftohen të gjithë të interesuarit që të marrin pjesë në pritjen e organizuar nga shoqatat e dala nga lufta, për luftëtarin e lirisë, kryetarin e Shoqatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati, i sapo liruar nga gjykata në Hagë.

Organizimi do të mbahet sot, nga ora 16:30, në Sheshin Adem Jashari.

Me këtë rast, do të ketë parakalim dhe do të bëhen homazhe te shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari në qytetin e Skenderajt.

Të gjitha reagimet:

44

Share this Article