Lajme Aktuale

359 Articles

Skenderaj/Nën lot e momente pikëllimi varroset Anuari 7 vjeçar

Sot, në prani të një numri të madh të qytetarëve, është varrosur

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 4, 2022

Skenderaj/Tensione brenda Klubit të Futbollit “Drenica”?

Një situatë e tensionuar ka ndodhur javën e kaluar tek skuadra kuqezi

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 4, 2022

Dënime të ashpra për ekipet që kurdisën rezultatet

Komisioni i Disiplinës dhe Etikës në Federatën Shqiptare të Futbollit (FSHF) ka

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 4, 2022

Real Madrid – Man City: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

Real Madridi dhe Manchester City do të luajnë mes vete në ndeshjen

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 4, 2022

Bebe Rexha rikthen pozat me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Me gjoksin në plan të parë dhe me bikini të zeza, Bebe

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 4, 2022

Fluturon, fluturon, çmimi i naftës

Po vazhdon rritja e çmimeve të derivate të naftës në gjithë Kosovën.

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 3, 2022

Skenderaj/E vërteta rreth pagesës për shujtat

Një dërgesë zyrtare në email të Thesarit nga Drejtoria e Arsimit në

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 3, 2022

Skenderaj/Lamtumirë, Hanë!

Është varrosur Hana Avdiu-Gucati, viktima e aksidentit të djeshëm në trafik, në

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 3, 2022

Covid-19/Ja kur pritet përfundimi i pandemisë

Qeveria e Kosovës javën e kaluar mori vendim për lehtësimin e masave

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 3, 2022