Te popullarizuara

Hapësirë marketingu

Sport
Ushtria Çlirimtare e Kosovës
- Advertisement -
Ad image

Te fundit

Drita ndriçon në Skenderaj!

KV Skenderaj ka humbur përballë Dritës së Gjilanit me sete 3 me 1, në ndeshjen që është luajtur mbrëmë në

Lajme Aktuale Lajme Aktuale February 26, 2024

Rrezik për Drenicën!

Skuadra e Drenicës ka regjistruar bilanc negativ në ndeshjet e fundit, duke e rrezikuar tej mase mbetjen në super ligën

Lajme Aktuale Lajme Aktuale March 16, 2023

Futbollisti slloven provokon serbët

Ndeshja ndërmjet Sllovenisë dhe Serbisë, e zhvilluar mbrëmë në Lubjanë, ka qenë e zjarrtë. Ky duel përfundoi baras, 2:2, por

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 13, 2022

Projekti “Fuqizimi i të rinjve për dialog ndëretnik”.

Videoja më poshtë flet për përshtypjet e njërës nga pjesëmarreset në trajnimin në kuadër të projektit “Fuqizimi i të rinjve

Lajme Aktuale Lajme Aktuale October 10, 2023

Arta Nitaj buzë një pishine

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është paraqitur buzë një pishine me foto provokative Arta Nitaj vazhdon të jetë njëra prej

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 9, 2022

Pasaportë diplomatike për Valdrin Sahitin, reagon zyra e presidentes Osmani: Nuk i kemi lëshuar asnjëherë askujt

Këshilltari për media i Vjosa Osmanit, Bekim Kupina, ka thënë se presidentja nuk ka kompetencë për të lëshuar pasaporta diplomatike,

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 9, 2022

Follow Us on Socials

Opinion

- Advertisement -
Ad image