Sport

Latest Sport News

Drita ndriçon në Skenderaj!

KV Skenderaj ka humbur përballë Dritës së Gjilanit me sete 3 me

Lajme Aktuale Lajme Aktuale February 26, 2024

Rrezik për Drenicën!

Skuadra e Drenicës ka regjistruar bilanc negativ në ndeshjet e fundit, duke

Lajme Aktuale Lajme Aktuale March 16, 2023

Futbollisti slloven provokon serbët

Ndeshja ndërmjet Sllovenisë dhe Serbisë, e zhvilluar mbrëmë në Lubjanë, ka qenë

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 13, 2022

Skenderaj/Fusha ndihmëse e futbollit, sikur të ishte në Ukrainë (Foto)

Xhama të thyer, dyer të dëmtuara, nyjet sanitare të shkatërruara dhe jashtë

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 12, 2022

Me mungesa të mëdha, Kosova sot përballet me Irlandën e Veriut

Kombëtarja e Kosovës do të rikthehet sonte në “Fadil Vokrri” për t’u

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 9, 2022

Tchouameni do të jetë lojtar i Real Madridit

Aurélien Tchouameni do të luajë për Real Madridin. Marrëveshja mes Los Blancos

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 7, 2022

Kosova e nis për mrekulli në Ligën e Kombeve, fitore në udhëtim te Qipro falë dy golave të jashtëzakonshëm

Përfaqësuesja e Kosovës e ka nisur për mrekulli kampanjën e re në

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 2, 2022

Kosova nis sot ndeshjet në sezonin e tretë të Ligës së Kombeve, luan në udhëtim te Qipro

Përfaqësuesja e Kosovës nis sot (e enjte) eliminatoret për Kampionatin Evropian “Euro

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 2, 2022

A është portieri më i mirë në botë?

Portieri i Real Madridit Courtois me 59 pritje, ka vendosur tashmë rekordin

Aktuale Aktuale May 29, 2022

Dramë në “Minatori”, ja kush është fituesi

Sonte ka vazhduar ndeshja e dytë e serisë së finaleve në superligën

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 26, 2022