Kulturë

Latest Kulturë News

Projekti “Fuqizimi i të rinjve për dialog ndëretnik”.

Videoja më poshtë flet për përshtypjet e njërës nga pjesëmarreset në trajnimin

Lajme Aktuale Lajme Aktuale October 10, 2023

Arta Nitaj buzë një pishine

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është paraqitur buzë një pishine me foto

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 9, 2022

Pasaportë diplomatike për Valdrin Sahitin, reagon zyra e presidentes Osmani: Nuk i kemi lëshuar asnjëherë askujt

Këshilltari për media i Vjosa Osmanit, Bekim Kupina, ka thënë se presidentja

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 9, 2022

Skenderaj/Bleard Meha promovon libër

Në praninë e dashamirëve të librit dhe letërsisë, sot në sallën e

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 2, 2022

Shuma e saktë e dëmshpërblimeve që morën palët në gjyqin Johnny Depp kundër Amber Heard

Johnny Depp e ka fituar gjyqin për shpifje kundër ish-bashkëshortes së tij,

Lajme Aktuale Lajme Aktuale June 2, 2022

Enca e shijon Dubain

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, javë më parë bëri të

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 25, 2022

Rovena Dilo shfaq linjat atraktive në bikini nga pushimet në Zanzibar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Dilo, ka shijuar së fundmi disa ditë

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 23, 2022

Noizy publikon projektin e ri, është duet (video-spoti)

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, ka prezantuar projektin e ri muzikor

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 20, 2022

Antonela e zbulon, kështu reagoi Trixa kur pa videon e Borës dhe Donaldit

Të gjithë kanë qenë të interesuar për reagimin e Trixës pas videos

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 19, 2022

Me shami në kokë e syze dielli, Fjolla Morina merr vëmendje me dukjen ndërsa shijon jetën e natës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, vazhdon të jetë një personazh i

Lajme Aktuale Lajme Aktuale May 12, 2022